11:00
Austrian Bundesliga
SCR Altach
vs
Wolfsberger
11:00
Austrian Bundesliga
BW Linz
vs
WSG Tirol
11:30
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
vs
R. Czestochowa
11:30
Allsvenskan
Sirius
vs
Hacken
12:00
Serie A
Monza
vs
Lazio
12:00
Super Lig
Kayserispor
vs
Karagumruk
12:00
Super Lig
Samsunspor
vs
Trabzonspor
12:00
Eliteserien
Brann
vs
Rosenborg
12:00
Swiss Super League
Servette
vs
Winterthur
12:00
Swiss Super League
Grasshoppers
vs
Lausanne
12:15
First Division A
Mechelen
vs
Gent
12:30
Premier League
Man City
vs
Wolverhampton
12:30
La Liga
Girona
vs
Barcelona
12:30
Bundesliga
FC Koln
vs
Freiburg
12:30
Russian Premier League
Krasnodar
vs
Akhmat Grozny
12:30
La Liga 2
Racing Santander
vs
Elche
13:00
Ligue 1
Metz
vs
Rennes
13:00
Primeira Liga
Sporting CP
vs
Portimonense
13:00
Romania Liga I
Universitatea Cluj
vs
Dinamo Bucharest
14:00
Ekstraklasa
Stal Mielec
vs
Jagiellonia B.
14:00
Peru Liga 1
Los Chankas
vs
Cusco FC
14:30
2. Bundesliga
Kaiserslautern
vs
Magdeburg
14:30
Swiss Super League
Lugano
vs
St Gallen
14:45
Serie A
Sassuolo
vs
Inter Milan
14:45
First Division A
Cercle Brugge
vs
Genk
14:45
League One
Oxford United
vs
Peterborough
15:00
La Liga
Mallorca
vs
Atlético Madrid
15:00
Ligue 1
Brest
vs
Nantes
15:00
La Liga 2
Cartagena
vs
Alcorcon
15:00
Chile Primera Division
Cobresal
vs
Colo Colo
15:00
Brazil Serie A
Fluminense
vs
Atlético Mineiro
15:30
Primeira Liga
Chaves
vs
FC Porto
16:00
Brazil Serie B
Chapecoense
vs
América Mineiro
16:30
Peru Liga 1
Comerciantes Unidos
vs
Union Comercio
16:30
Peru Liga 1
Carlos Mannucci
vs
Deportivo Garcilaso
17:00
Brazil Serie B
Vila Nova
vs
Operário
17:30
Brazil Serie A
RB Bragantino
vs
Flamengo
18:00
Categoria Primera A
Dep. Pereira
vs
Bucaramanga
19:30
MLS
Inter Miami
vs
NY Red Bulls
19:30
MLS
Atlanta United
vs
Minnesota Utd
19:30
MLS
Charlotte FC
vs
Portland Timbers
19:30
MLS
D.C. United
vs
Philadelphia
19:30
MLS
Orlando City
vs
FC Cincinnati
19:30
MLS
SJ Earthquakes
vs
Los Angeles FC
19:30
MLS
Toronto FC
vs
FC Dallas
20:00
Chile Primera Division
Union Espanola
vs
Uni. Catolica
20:00
Brazil Serie A
Cruzeiro
POST
Internacional
20:00
Brazil Serie A
Corinthians
vs
Fortaleza
20:00
Brazil Serie B
Ituano
vs
Novorizontino
20:15
Categoria Primera A
Junior
vs
Millonarios
20:30
MLS
Chicago Fire
vs
NE Revolution
20:30
MLS
Houston Dynamo
vs
St. Louis
20:30
MLS
Nashville SC
vs
CF Montréal
21:30
MLS
Real Salt Lake
vs
Sporting KC
22:30
MLS
Vancouver
vs
Austin FC
01:00
K League 1
Suwon FC
vs
Gangwon FC
03:00
A-League
Melbourne V.
vs
Melbourne City
03:30
K League 1
Gimcheon Sangmu
vs
Incheon United
03:30
Chinese Super League
Nantong Zhiyun
vs
Changchun
06:00
Ukrainian Premier League
Polissya Zhytomyr
vs
Zorya Luhansk
06:00
Chinese Super League
Shanghai S.
vs
Zhejiang
06:15
Eredivisie
PSV
vs
Sp. Rotterdam
06:15
Eredivisie
Heracles
vs
RKC Waalwijk
06:30
Serie A
Cagliari
vs
Lecce
06:30
Ekstraklasa
Warta Poznan
vs
Widzew Lodz
07:00
Chinese Super League
Meizhou Hakka
vs
Cangzhou ML
07:30
2. Bundesliga
Hannover 96
vs
Paderborn
07:30
2. Bundesliga
Wehen
vs
Holstein Kiel
07:30
2. Bundesliga
Elversberg
vs
Hertha Berlin
07:30
First Division A
Royal Antwerp
vs
Club Brugge
07:35
Chinese Super League
Beijing Guoan
vs
Chengdu
07:35
Chinese Super League
Wuhan TT
vs
Qingdao Hainiu
08:00
La Liga
Osasuna
vs
Real Betis
08:00
La Liga 2
Eibar
vs
Amorebieta
08:00
Allsvenskan
Vasteras
vs
Djurgarden
08:00
Allsvenskan
Elfsborg
vs
Malmo FF
08:00
Chinese Super League
Shenzhen P C
vs
Shanghai Port
08:00
Danish Superliga
Hvidovre
vs
Viborg
08:00
Danish Superliga
Lyngby
vs
Randers
08:00
Scottish Premiership
Rangers
vs
Kilmarnock
08:15
Swiss Super League
Basel
vs
Luzern
08:30
Eredivisie
FC Volendam
vs
Ajax
08:30
Eredivisie
FC Utrecht
vs
SBV Vitesse
08:30
Ukrainian Premier League
Dynamo Kiev
vs
Kolos Kovalivka
08:30
Austrian Bundesliga
Sturm Graz
vs
Hartberg
08:30
Austrian Bundesliga
A. Klagenfurt
vs
LASK
08:30
Romania Liga I
Petrolul Ploiesti
vs
Otelul Galati
09:00
Premier League
Brighton
vs
Aston Villa
09:00
Premier League
Chelsea
vs
West Ham
09:00
Serie A
Empoli
vs
Frosinone
09:00
Serie A
Hellas Verona
vs
Fiorentina
09:00
Ekstraklasa
Korona Kielce
vs
Piast Gliwice
09:00
Serie B
Venezia
vs
FeralpiSalo
09:00
Serie B
Ternana
vs
Catanzaro
09:00
Serie B
Sampdoria
vs
Reggiana
09:00
Serie B
Pisa
vs
Sudtirol
09:00
Serie B
Parma
vs
Cremonese
09:00
Serie B
Palermo
vs
Ascoli
09:00
Serie B
Modena
vs
Como
09:00
Serie B
Cosenza
vs
Spezia
09:00
Serie B
Cittadella
vs
Bari
09:00
Serie B
Brescia
vs
Lecco
09:00
Super Lig
Basaksehir
vs
Kasimpasa
09:30
Bundesliga
Union Berlin
vs
Bochum
09:30
Russian Premier League
Dinamo Moscow
vs
PFC Sochi
10:00
NPFL
Remo Stars
vs
Rivers United
10:00
Danish Superliga
Silkeborg
vs
FC Copenhagen
10:00
First Division A
OH Leuven
vs
Standard Liège
10:15
La Liga
Celta Vigo
vs
Villarreal
10:15
La Liga 2
Espanyol
vs
Sporting Gijon
10:15
La Liga 2
FC Andorra
vs
Albacete
10:30
Primeira Liga
Farense
vs
Estoril Praia
10:30
Allsvenskan
Hammarby
vs
IFK Varnamo
10:30
Allsvenskan
AIK
vs
IFK Norrkoping
10:30
Swiss Super League
FC Zurich
vs
Young Boys
10:30
Swiss Super League
Yverdon
vs
Lausanne
10:45
Eredivisie
AZ Alkmaar
vs
FC Twente
11:00
Ukrainian Premier League
Sh. Donetsk
vs
Chornomorets
11:00
Eliteserien
Bodo/Glimt
vs
Stromsgodset
11:00
Eliteserien
Haugesund
vs
KFUM
11:00
Eliteserien
Kristiansund BK
vs
HamKam
11:00
Eliteserien
Odds BK
vs
Fredrikstad
11:00
Eliteserien
Sandefjord
vs
Molde
11:00
Eliteserien
Sarpsborg 08
vs
Lillestrom
11:00
Austrian Bundesliga
Rapid Wien
vs
RB Salzburg
11:30
Premier League
Liverpool
vs
Tottenham
11:30
Bundesliga
Frankfurt
vs
Leverkusen
11:30
Ekstraklasa
Legia Warszawa
vs
Radomiak Radom
12:00
Serie A
AC Milan
vs
Genoa
12:00
Russian Premier League
Nizhny Novg.
vs
Spartak Moscow
12:00
Super Lig
Gaziantep
vs
Hatayspor
12:00
Super Lig
Galatasaray
vs
Sivasspor
12:00
Peru Liga 1
Sporting Cristal
vs
Alianza Atlético
12:00
Danish Superliga
FC Midtjylland
vs
Brondby IF
12:30
La Liga
Valencia
vs
Alaves
12:30
La Liga 2
Real Zaragoza
vs
Burgos CF
12:30
La Liga 2
Eldense
vs
Leganes
12:30
Chile Primera Division
Union La Calera
vs
Nublense
12:30
First Division A
Union SG
vs
Anderlecht
13:00
Primeira Liga
Braga
vs
Casa Pia
13:00
Primeira Liga
Arouca
vs
Estrela
13:15
Eliteserien
Viking
vs
Tromso
13:15
First Division A
Kortrijk
vs
Eupen
13:30
Bundesliga
Heidenheim
vs
Mainz 05
14:00
Eredivisie
Feyenoord
vs
PEC Zwolle
14:30
Romania Liga I
CFR Cluj
vs
Rapid Bucuresti
14:45
Serie A
Roma
vs
Juventus
15:00
La Liga
Rayo Vallecano
vs
Almería
15:00
La Liga
Sevilla
vs
Granada
15:00
La Liga 2
Tenerife
vs
Ferrol
15:00
Chile Primera Division
Uni. de Chile
vs
Deportes Iquique
15:00
Brazil Serie A
Grêmio
POST
Criciúma
15:00
Brazil Serie A
Vitoria
vs
São Paulo
15:00
Brazil Serie A
Athletico PR
vs
Vasco da Gama
15:00
Brazil Serie B
Brusque FC
vs
Goiás
15:30
Primeira Liga
Famalicão
vs
Benfica
16:00
MLS
NYCFC
vs
Colorado Rapids
16:00
Peru Liga 1
FBC Melgar
vs
Sport Boys
17:30
Chile Primera Division
Cobreloa
vs
Everton CD
17:30
Brazil Serie A
Botafogo RJ
vs
Bahia
17:30
Brazil Serie A
Cuiabá
vs
Palmeiras
18:15
Categoria Primera A
Santa Fe
vs
Tolima
18:45
MLS
Seattle Sounders
vs
LA Galaxy
20:00
Chile Primera Division
O'Higgins
vs
Audax Italiano
20:30
Categoria Primera A
Once Caldas
vs
La Equidad
21:00
Liga MX
Pachuca
vs
Club Necaxa
00:00
J1 League
Tokyo Verdy
vs
Júbilo Iwata
00:00
J1 League
Vissel Kobe
vs
Niigata
00:05
J1 League
Gamba Osaka
vs
Cerezo Osaka
01:00
J1 League
Consadole S.
vs
FC Tokyo
01:00
J1 League
Kyoto Sanga
vs
Machida Zelvia
01:00
J1 League
Avispa Fukuoka
vs
Kawasaki F.
01:00
K League 1
Jeju United
vs
Daegu FC
02:00
J1 League
S. Hiroshima
vs
Nagoya Grampus
03:00
J1 League
Kashiwa Reysol
vs
Kashima Antlers
03:00
J1 League
Shonan Bellmare
vs
Sagan Tosu
03:30
K League 1
Gwangju FC
vs
Daejeon Citizen
04:00
J1 League
Urawa Reds
vs
Yokohama F.M.
06:00
Ukrainian Premier League
Dnipro-1
vs
Kryvbas
08:00
Irish Premier Division
Drogheda Utd
vs
Dundalk
08:00
Romania Liga I
Hermannstadt
vs
Politehnica
08:45
Russian Premier League
Ural
vs
Baltika
10:00
League Two
Crawley Town
vs
MK Dons
10:45
Bulgaria First League
Slavia Sofia
vs
Arda Kardzhali
11:00
Russian Premier League
Fakel
vs
FC Zenit
11:00
Ukrainian Premier League
Veres Rivne
vs
FC Minaj
11:00
Romania Liga I
UTA Arad
vs
U Craiova 1948
12:00
Serie A
Salernitana
vs
Atalanta
12:00
Irish Premier Division
Bohemians
vs
Galway United
12:00
Irish Premier Division
Sligo Rovers
vs
St Patrick's
12:00
Irish Premier Division
Shamrock Rovers
vs
Waterford
12:30
League Two
Crewe Alexandra
vs
Doncaster
13:00
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
vs
Puszcza Niepolomice
13:00
Super Lig
Antalyaspor
vs
Pendikspor
13:00
Super Lig
Konyaspor
vs
Fenerbahce
13:00
Danish Superliga
Vejle
vs
Odense
13:10
Allsvenskan
GAIS
vs
IFK Goteborg
13:15
Bulgaria First League
Botev Plovdiv
vs
CSKA 1948
13:30
Russian Premier League
CSKA Moscow
vs
Rubin Kazan
13:30
Russian Premier League
Lok. Moscow
vs
Rostov
14:00
Eredivisie
Excelsior
vs
NEC Nijmegen
14:00
Romania Liga I
Uni. Craiova
vs
FCSB
14:45
Serie A
Udinese
vs
Napoli
14:45
Irish Premier Division
Derry City
vs
Shelbourne
15:00
Premier League
Crystal Palace
vs
Man United
15:00
Ligue 1
Lille
vs
Lyon
15:30
Peru Liga 1
Atlético Grau
vs
Sport Huancayo
18:00
Brazil Serie B
Ceará SC
vs
CRB
19:00
Brazil Serie A
Juventude
POST
Atletico GO
19:00
Brazil Serie B
Ponte Preta
vs
Amazonas FC
20:00
Brazil Serie B
Santos
vs
Guarani
12:30
2. Bundesliga
Osnabruck
vs
Schalke 04
15:00
UEFA Champions League
PSG
vs
Dortmund
15:00
League One
Bolton
vs
Barnsley
18:00
Copa Libertadores
Rosario Central
vs
Atlético Mineiro
18:00
Copa Libertadores
Caracas
vs
Club Atletico Penarol
18:00
Copa Sudamericana
Nacional
vs
Corinthians
18:00
Copa Sudamericana
Racing
vs
Argentinos Jrs
19:00
U.S. Open Cup
Pittsburgh Riverhounds SC
vs
FC Tulsa
19:30
U.S. Open Cup
Atlanta United
vs
Charlotte Independence
20:00
U.S. Open Cup
Houston Dynamo
vs
Detroit City
20:00
Brazil Serie B
Botafogo
vs
Mirassol
20:00
Copa Libertadores
Palestino
vs
Flamengo
20:00
Copa Libertadores
Deportivo Tachira
vs
Libertad Asuncion
20:00
Copa Libertadores
Nacional
vs
River Plate
20:00
Copa Sudamericana
César Vallejo
vs
DIM
20:00
Copa Sudamericana
Real Tomayapo
vs
Internacional
20:30
U.S. Open Cup
FC Dallas
vs
Memphis 901 FC
20:30
Copa Sudamericana
Alianza Petrolera
vs
Cruzeiro
20:30
Copa Sudamericana
Sportivo Ameliano
vs
Danubio
22:00
U.S. Open Cup
SJ Earthquakes
vs
Oakland Roots SC
22:00
U.S. Open Cup
Orange County SC
vs
Loudoun United FC
22:00
Copa Libertadores
Universitario
vs
Junior
22:00
Copa Sudamericana
Always Ready
vs
Defensa Justicia
22:30
U.S. Open Cup
Sacramento
vs
Monterey Bay F.C.
11:00
NPFL
Kwara United
vs
Rivers United
12:45
Europa Conference League
Club Brugge
vs
Fiorentina
14:05
Copa Argentina
Arsenal Sarandí
vs
Estudiantes de Rio Cuarto
15:00
UEFA Champions League
Real Madrid
vs
Bayern Munich
15:00
League One
Peterborough
vs
Oxford United
16:00
Liga MX
Guadalajara
vs
Toluca
16:00
Liga MX
Tigres UANL
vs
Monterrey
16:00
Liga MX
Pumas UNAM
vs
Cruz Azul
17:05
Copa Argentina
Colón
vs
Los Andes
18:00
Copa Libertadores
Talleres
vs
Barcelona SC
18:00
Copa Libertadores
Huachipato
vs
Grêmio
18:00
Copa Sudamericana
Rayo Zuliano
vs
Athletico PR
18:00
Copa Sudamericana
Luqueno
vs
Coquimbo Unido
19:00
U.S. Open Cup
Indy Eleven
vs
San Antonio FC
19:00
U.S. Open Cup
North Carolina FC
vs
Phoenix Rising
19:00
U.S. Open Cup
Charleston Battery
vs
Tormenta FC
19:30
U.S. Open Cup
Tampa Bay Rowdies
vs
Birmingham Legion FC
19:30
U.S. Open Cup
New York City FC II
vs
Colorado Springs Switchbacks FC
20:00
U.S. Open Cup
Union Omaha
vs
Sporting KC
20:00
Brazil Serie B
América Mineiro
vs
Vila Nova
20:00
Copa Libertadores
Alianza Lima
vs
Cerro Porteno
20:00
Copa Sudamericana
Nacional Potosi
vs
Fortaleza
20:00
Copa Sudamericana
Cuiabá
vs
Metropolitanos FC
20:30
Copa Libertadores
Cobresal
vs
São Paulo
20:30
Copa Libertadores
Botafogo RJ
vs
LDU Quito
20:30
Copa Sudamericana
Sportivo Trinidense
vs
Boca Juniors
21:00
U.S. Open Cup
New Mexico United
vs
Real Salt Lake
22:00
Copa Libertadores
Millonarios
vs
Bolivar
22:30
U.S. Open Cup
Las Vegas Lights FC
vs
Los Angeles FC
22:30
U.S. Open Cup
Seattle Sounders
vs
Louisville City
08:30
Ukrainian Premier League
Kolos Kovalivka
vs
Zorya Luhansk
15:00
Europa League
Atalanta
vs
Marseille
15:00
Europa League
Leverkusen
vs
Roma
15:00
Europa Conference League
Olympiacos
vs
Aston Villa
15:00
League Two
MK Dons
vs
Crawley Town
18:00
Copa Libertadores
San Lorenzo
vs
Indep. del Valle
18:00
Copa Libertadores
Liverpool FC
vs
Palmeiras
18:00
Copa Sudamericana
Belgrano
vs
Delfin
20:00
Copa Libertadores
Colo Colo
vs
Fluminense
20:00
Copa Libertadores
The Strongest
vs
Estudiantes
20:00
Copa Sudamericana
RB Bragantino
vs
Racing Club
22:00
Copa Sudamericana
Universidad Catolica
vs
Union La Calera
22:00
Copa Sudamericana
Deportivo Garcilaso
vs
Lanús
07:00
Chinese Super League
Qingdao Hainiu
vs
Nantong Zhiyun
07:35
Chinese Super League
Chengdu
vs
Henan
08:00
Chinese Super League
Shanghai Port
vs
Changchun
09:00
Russian Premier League
Krylya Sovetov
vs
Akhmat Grozny
09:45
Bulgaria First League
CSKA 1948
vs
Slavia Sofia
12:00
Ekstraklasa
Piast Gliwice
vs
LKS Lodz
12:15
Bulgaria First League
Krumovgrad
vs
Lok. Plovdiv
12:30
2. Bundesliga
Paderborn
vs
Hamburger SV
12:30
2. Bundesliga
Magdeburg
vs
Greuther Fuerth
13:00
Danish Superliga
Odense
vs
Lyngby
13:30
Romania Liga I
Sepsi
vs
Rapid Bucuresti
14:30
Bundesliga
Augsburg
vs
Stuttgart
14:30
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
vs
Cracovia
14:30
La Liga 2
Burgos CF
vs
Eldense
14:30
Serie B
Spezia
vs
Venezia
14:30
Serie B
Reggiana
vs
Parma
14:30
Serie B
Lecco
vs
Modena
14:30
Serie B
FeralpiSalo
vs
Ternana
14:30
Serie B
Cremonese
vs
Cittadella
14:30
Serie B
Como
vs
Cosenza
14:30
Serie B
Catanzaro
vs
Sampdoria
14:30
Serie B
Ascoli
vs
Pisa
14:30
Serie B
Sudtirol
vs
Palermo
14:30
Serie B
Bari
vs
Brescia
14:30
Swiss Super League
Luzern
vs
Grasshoppers
14:30
Swiss Super League
Lausanne
vs
Basel
14:45
Serie A
Frosinone
vs
Inter Milan
14:45
Irish Premier Division
Shamrock Rovers
vs
St Patrick's
14:45
Irish Premier Division
Waterford
vs
Dundalk
14:45
Irish Premier Division
Shelbourne
vs
Drogheda Utd
14:45
Irish Premier Division
Galway United
vs
Sligo Rovers
14:45
Irish Premier Division
Derry City
vs
Bohemians
14:45
First Division A
Standard Liège
vs
Westerlo
15:00
La Liga
Alaves
vs
Girona
15:00
Ligue 1
Nice
vs
Le Havre
15:00
Ligue 1
Brest
vs
Reims
15:00
League Two
Doncaster
vs
Crewe Alexandra
15:15
Primeira Liga
Chaves
vs
Famalicão
15:30
Peru Liga 1
Union Comercio
vs
ADT
18:00
Brazil Serie B
Novorizontino
vs
Ceará SC
20:00
Copa do Brasil
Internacional
vs
Juventude
20:30
Brazil Serie B
Goiás
vs
Ituano
20:30
Brazil Serie B
CRB
vs
Chapecoense
01:00
J1 League
Niigata
vs
Urawa Reds
01:00
J1 League
Júbilo Iwata
vs
Sagan Tosu
01:00
J1 League
Kyoto Sanga
vs
Avispa Fukuoka
02:00
J1 League
Kawasaki F.
vs
Consadole S.
02:00
J1 League
Shonan Bellmare
vs
Machida Zelvia
03:00
J1 League
Nagoya Grampus
vs
Gamba Osaka
03:00
J1 League
Cerezo Osaka
vs
Vissel Kobe
03:30
K League 1
Incheon United
vs
FC Seoul
04:00
J1 League
FC Tokyo
vs
Kashiwa Reysol
06:00
Ukrainian Premier League
Vorskla Poltava
vs
FC Minaj
06:00
AFC Champions League
Yokohama F.M.
vs
Al-Ain
06:00
K League 1
Daegu FC
vs
Gwangju FC
06:00
K League 1
Gangwon FC
vs
Daejeon Citizen
07:00
2. Bundesliga
Hertha Berlin
vs
Kaiserslautern
07:00
2. Bundesliga
Schalke 04
vs
Hansa Rostock
07:00
2. Bundesliga
Nurnberg
vs
Elversberg
07:00
Russian Premier League
Rubin Kazan
vs
Rostov
07:00
Chinese Super League
Tianjin Jinmen
vs
Shanghai S.
07:30
Premier League
Fulham
vs
Man City
07:30
Scottish Premiership
Celtic
vs
Rangers
07:35
Chinese Super League
Wuhan TT
vs
Shandong T.
08:00
La Liga
Mallorca
vs
Las Palmas
08:00
La Liga 2
Racing Santander
vs
Mirandes
08:00
Chinese Super League
Beijing Guoan
vs
Meizhou Hakka
08:30
Ukrainian Premier League
Obolon Kyiv
vs
Rukh Lviv
09:00
Ekstraklasa
Górnik Zabrze
vs
Stal Mielec
09:00
Allsvenskan
Halmstad
vs
Mjallby
09:00
Allsvenskan
AIK
vs
Sirius
09:30
Bundesliga
RB Leipzig
vs
Werder Bremen
09:30
Bundesliga
Freiburg
vs
Heidenheim
09:30
Bundesliga
B. M'gladbach
vs
Frankfurt
09:30
Bundesliga
FC Koln
vs
Union Berlin
09:30
Russian Premier League
Spartak Moscow
vs
Krasnodar
10:00
Premier League
Bournemouth
vs
Brentford
10:00
Premier League
Everton
vs
Sheffield Utd
10:00
Premier League
Newcastle
vs
Brighton
10:00
Premier League
Tottenham
vs
Burnley
10:00
Premier League
West Ham
vs
Luton
10:00
Premier League
Wolverhampton
vs
Crystal Palace
10:00
NPFL
Doma United
POST
Lobi Stars
10:00
Brazil Serie B
Avaí FC
vs
Coritiba
10:00
Scottish Premiership
St Mirren
vs
Kilmarnock
10:00
Scottish Premiership
Hearts
vs
Dundee F.C.
10:00
Scottish Premiership
Livingston
vs
St Johnstone
10:00
Scottish Premiership
Ross County
vs
Motherwell
10:00
Bulgaria First League
Arda Kardzhali
vs
Botev Plovdiv
10:15
La Liga
Villarreal
vs
Sevilla
10:15
La Liga 2
Ferrol
vs
Alcorcon
10:15
La Liga 2
Sporting Gijon
vs
FC Andorra
10:30
Primeira Liga
Vizela
vs
Estrela
10:30
Primeira Liga
Portimonense
vs
Rio Ave
11:00
Ukrainian Premier League
Sh. Donetsk
vs
Dynamo Kiev
11:00
NPFL
Sunshine Stars
vs
Rivers United
11:00
NPFL
Bendel Insurance
POST
Katsina United
11:00
Austrian Bundesliga
WSG Tirol
vs
SCR Altach
11:00
Austrian Bundesliga
A. Lustenau
vs
BW Linz
11:00
Austrian Bundesliga
Austria Wien
vs
Wolfsberger